Monitoring – Ráno kampaň, odpoledne mediální rada. Nerušil a Lipovská zneužívají posty radních

Ráno kampaň, odpoledne mediální rada. Nerušil a Lipovská zneužívají posty radních

Byl to hezký sen, že do mediálních rad budou vážené spolky nominovat apolitické odborníky. Nefungovalo to nikdy. Z frašky se ale postupně stává horor. Čas to ukončit.

https://nazory.aktualne.cz/komentare/rano-kampan-odpoledne-medialni-rada-nerusil-a-lipovska-zneuz/r~53a31a24ee4e11eba7d80cc47ab5f122/

Lipovská podala na Dvořáka a Soukupa kvůli pohledávce trestní oznámení

Členka Rady České televize Hana Lipovská podala trestní oznámení na generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, spolumajitele společnosti Médea Jaromíra Soukupa a dva členy dozorčí komise rady, předsedu Michala Petrmana a místopředsedkyni Zuzanu Prokopcovou. Důvodem je řešení pohledávky ČT v řádu desítek milionů korun vůči společnosti Médea, se kterou soud v únoru zahájil insolvenční řízení. Lipovská to dnes uvedla na tiskové konferenci. Podle ČT je trestní oznámení nesrozumitelné.

https://www.denik.cz/z_domova/lipovka-trestni-oznameni-soukup-dvorak-ceska-televize-barrandov.html

Šebek: Lipovská jde cestou politického extremismu, je nástrojem pomsty Bobošíkové

Teď už se dá těžko říct, že Hana Lipovská vede kulturní válku na poli křesťanských zásad. To, co předvádí, nesouvisí s reálným křesťanstvím, říká církevní historik Jaroslav Šebek. Radní České televize Hana Lipovská oznámila, že v říjnových sněmovních volbách povede kandidátku Volného bloku v Pardubickém kraji.

https://video.aktualne.cz/dvtv/sebek-lipovska-jde-cestou-politickeho-extremismu-je-nastroje/r~f5ea1b64ee4611eba7d80cc47ab5f122/

Lipovská jde do voleb po boku Bobošíkové a Csákové. Na ředitele ČT podala trestní oznámení

Radní České televize Hana Lipovská bude kandidovat v Pardubickém kraji jako jednička za stranu Volný blok, za kterou jdou do sněmovních voleb i Jana Bobošíková či zpěvačka Ilona Csáková. Lipovská uvedla, že se chce v rámci své kandidatury zabývat ekonomickými otázkami a czexitem. Z rady neodstoupí.

https://www.blesk.cz/clanek/volby-volby-do-snemovny/685708/lipovska-jde-do-voleb-po-boku-bobosikove-a-csakove-na-reditele-ct-podala-trestni-oznameni.html

Lipovská kandiduje do sněmovny za Volný blok, v Radě ČT přitom zůstane

Oznámení kandidatury ve sněmovních volbách doprovodila Hana Lipovská prohlášením, že podala trestní oznámení na ředitele ČT Petra Dvořáka, majitele mediální agentury Médea Jaromíra Soukupa a dva členy Dozorčí komise Rady ČT. Z Rady ČT do voleb odejít nechce.

https://www.mediar.cz/lipovska-kandiduje-do-snemovny-za-volny-blok-v-rade-ct-pritom-zustane/

Lipovská: Kdyby se ve Volném bloku objevovaly extremistické body, odejdu, byť by to bylo dva dny před volbami

Radní České televize Hana Lipovská dnes oznámila, že bude kandidovat za Volný blok. „V tuto chvíli je položený na radikalismu, ne na extremismu,“ vysvětluje v rozhovoru ekonomka, proč se nebojí společné kandidátky s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS).

https://denikn.cz/672198/lipovska-kdyby-se-ve-volnem-bloku-objevovaly-extremisticke-body-odejdu-i-kdyby-to-melo-byt-dva-dny-pred-volbami/